Konkurs

Kontakt

Sklep Dla Turysty

tel. 895273142

olsztyn@sklepdlaturysty.pl

Wakacyjne wycieczki po Starym Mieście

Masz już plany na wakacyjne weekendy? Właśnie przyjechałeś na urlop i chcesz lepiej poznać serce Warmii i Mazur? A może po prostu chcesz spędzić czas w miłym towarzystwie zgarniając przy tym atrakcyjne nagrody? Mamy coś dla Ciebie!

Stowarzyszenie Starówka Razem we współpracy ze Sklepem Dla Turysty postanowiło uatrakcyjnić ofertę turystyczną olsztyńskiej „starówki” i dzięki temu już od jutra (08.07) ruszają darmowe wycieczki po Starym Mieście! Uczestnicy eskapad oprowadzani przez naszych przewodników będą mieli okazję poznać część historii naszego miasta oraz zebrać podstawową wiedzę na temat „starówki” i znajdujących się na niej zabytków. Oferta jest skierowana zarówno do turystów, jak i mieszkańców Olsztyna, którzy będą mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojego rodzinnego miasta. Wycieczki będą odbywały się  przez całe wakacje, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00. Miejsce zbiórki: ul. Stare Miasto 33 (fontanna przy starym ratuszu, naprzeciwko sklepu Worldbox).

Organizatorzy nie tylko postarają się Was zaskoczyć, ale dadzą Wam również szansę na wygranie weekendu w Miejscu Marzeń dla dwóch osób. Zapraszamy!

Aby wziąć udział w konkursie wejdż na stonę  ---> http://z.sklepdlaturysty.pl/twoje-miejsce

 

 

 

Miejsce: Stare Miasto

Termin: 2017-07-13 - 2017-08-30

Godzina: 12:00:00

Bądź na bieżąco

z nowościami, promocjami, wydarzeniami i aktualnościami